HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Artan Bano: Kastrioti meritoi fitoren
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Tetor 2013 21:43   pdfShtypEmail

artan banoArtan Bano, trajner i Lushnjes ne perfundim te ndeshjes me Kastriotin ka vleresuar lojen e kundershtarit dhe gjykimin" Ishte nje fitore e merituar e skuadres se Kastriotit. Gjykimi ishte mjaft korrekt. kjo ndeshje u vendos nga dy- tre episode. Jam i kenaqur me lojen qe zhvilloi skuadra. me pak fat mund te dilnim me pike nga fusha e Krujes”, ka thene Bano pas humbjes 2-0.


busy
komente