HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Nisin perplasjet virtuale Partizani-Tirana
nga AlbaniaSoccer   E diel, 06 Tetor 2013 19:27   pdfShtypEmail

DErbi tirona partizoniDerbi do dhe disa dite qe te luhet por atmosfera e munguar e tij ne vitet e fundit ka nisur te ndihet. Tifozet e te dy skuadrave kane nisur te ngacmojne njeri tjetrin ne pritje te ndeshjes se 12 tetorit. Ne faqet perkatese te tifozeve te Partizanit dhe Tiranes kane nisur batutat tendencioze, ngacmimet dhe ofendimet. Te dy skuadrat pergatiten per ndeshjen nderkohe qe dhe tifozet bejne pergatitjet e tyre per ndeshjen qe do te luhet te shtunen, ne daten 12 tetor ne stadiumin Qemal Stafa.


busy
komente