HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Zyra te reja dhe ALBtelecom-in sponsor
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 10 Tetor 2013 20:56   pdfShtypEmail

partizani albtelecomPartizani ka inaguruar te enjten paradite ne oren 11, zyrat e reja te klubit. Gjate ketij prezantimi presidenti Gazmend Demi ka firmosur kontraten 1-vjecare me Sponsorin Gjeneral qe mban emrin ALBtelecom. Kompania telefonike pritet ti jape te kuqve 200 mije euro. Sponsori dhe Klubi modern qe gjendet prane ish Stacionit te Trenit, ka entuziazmuar tifozet e kuq perpara derbit me Tiranen.


busy
komente