HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Nevil Dede:Te vjen keq te humbesh ndeshje te tilla!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 12 Tetor 2013 21:53   pdfShtypEmail

Nevil-Dede-kur-ishte-ndihnmesi-i-Muces-320x222Per trajnerin e Tiranes Nevil Dede ka qene nje ndeshje qe nuk duhej humbur pasi skuadra e tij zhvilloi nje loje te kenaqshme por gabimi i portierit i kushtoi ndeshjen skuadres.

"Jam i kenaqur me lojen se si e kontrolluam ndeshjen, por fati jone i keq qe gaboi portieri ne momentin e golit. Krijuam raste dhe mund te them se duhet te akordoheshin ne favorin tone dy penallti te cilat arbitri duhet ti akordonte, por eshte e kote, pasi ndeshja mbarroi dhe une nuk merrem me gjyqtaret pas perfundimit pasi eshte e kote. Ishte e veshtire te thyaje Partizanin pasi luanin me nente veta mbrapa. Se shpejti do ulem te bisedoje hapur me Presidentin Babasi per gjendjen e skuadres dhe do vendosim se cfare mundesish jane per te permiresuar skuadren", theksoi Dede pas perfundimit te ndeshjes


busy
komente