HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Akuza per vjedhje Lorenc Jeminin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 13 Tetor 2013 21:38   pdfShtypEmail

Jemini LOrencTirana akuzon gjyqtarin Lorenc Jemini per vendimet e gabuara ne ndeshjen me Partizanin. Bardheblute kane pretendime per tre momente te dyshimta ku i jane mohuar tre penallti. Moviolat televizive kane treguar se Tirana ka te drejte te ndihet e vjedhur. Bardheblute do te bejne nje ankimim ne FSHF per kete ceshtje dhe kerkojne denimin e Jeminit.


busy
komente