HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Rajovic humb sezonin, kuqeblute duan nje mbrojtes
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 16 Tetor 2013 20:26   pdfShtypEmail

vllaznia skenderbuVllaznia ka nisur kerkimet per nje qendermbrojtes. Malazezi Blazho Rajovic eshte demtuar dhe do te bej nje nderhyrje ne ligamentet e gjurit dhe skuadra ka nevoj per nje zevendesues. Drejtuesit kane nisur kerkimet ne Malin e Zi aty ku kuqeblute kane gjetur shpesh here lojtare interesant per skuadren. Mungesa e Rajovic eshte nje dem i madh per skuadren e drejtuar nga Agim Canaj.


busy
komente