HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Sponsoret paguajne rrogat e lojtareve
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 16 Tetor 2013 20:29   pdfShtypEmail

tirana soloTirana e halleve te shumta ka gjetur qetesine me afrimin e sponsoreve qe Bashkia ka gjetur para dy muajsh. Skuadra eshte paguar edhe per rrogen e dyte. Kete lajm e bejne te ditur futbollistet bardheblu qe prisnin me padurim te shikonin korrektesine e sponsoreve qe kane mbajtur fjalen. Tirana tani rrezikon seriozisht mbijetesen mes me te mirave te kampionatit ndaj skuadres i duhet te gjej forca per tu ringritur ne ndeshjet e ardhshme nese nuk duan te fundosen edhe me shume ne fundin e tabeles.


busy
komente