HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Rrezikohet trajneri dhe renia nga kategoria
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 17 Tetor 2013 14:36   pdfShtypEmail

ernest gjokaFlamurtari luan te premten ndeshjen e rradhes ndaj Lacit. Vlonjatet vijne ne kete ndeshje ne nje forme jo te mire per shkak mungesash dhe per shkak se nuk jane paguar prej disa muajsh. Drejtuesit i kane harruar futbollistet dhe ata nuk premtojne shume. Nje tjeter humbje mund te shkaktoj nje termet tek Flamurtari. Trajneri Ernest Gjoka mund te lere drejtimin e skuadres pasi Flamurtari i tij me nje tjeter humbje mund te rrezikoje seriozisht renien nga Kategoria Superiore. Laci eshte nje skuader e forte dhe sidomos ne ndeshjet qe luan ne shtepi kurbinasit jane te pakalueshem. Vlonjatet nuk kane te gatshem Dushkun dhe Begajn dhe kjo e veshtireson me teper misionin qe Gjoka dhe Flamurtari tij kane per te marre pike ne Lac.


busy
komente