HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne Fokus/ Fanatics "shampo per morra" Dukes dhe Jeminit
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 19 Tetor 2013 19:22   pdfShtypEmail

shampo morraveTifozet e Tiranes nuk i kane harruar akoma veprimet tendecioze qe gjyqtari Lorenc Jemini beri nje jave me pare ne derbin e humbur me Partizanin. Pak dite pasi trajnerit Nevil Dede deklaroi se ne FSHF kane zene morra, grupimi Fanatics ka gjetur nje ide origjinale per te ironizuar FSHF-ne dhe gjyqtarin Jemini. Fanatics i kane nisur me poste ne adresen e shtepise gjyqtarit Lorenc Jemini dhe presidentit te FSHF-se Armando Duka dy kuti me shampo kunder morrave. Ky veprim eshte pritur me entuziazem nga tifozet e shumte bardheblu qe nuk harrojne menyren se si Jemini i detyroi te humbisnin derbin.


busy
komente