HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Incidente ne Lushnje dhe disa tifoze te arrestuar
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 19 Tetor 2013 21:54   pdfShtypEmail

lushnjaaaNe fund te ndeshjes Lushnja – Partizani luajtur ne Roza Haxhiu nuk kane munguar incidentet. Tifozet lagunar kane goditur nga larg me sende te forta tifozet miq te Partizanit. Policia ka nderhyre per te mos lejuar konfrontime dhe ne fund ka arrestuar disa tifoze te Lushnjes per ti shoqeruar ne komisariat. Atmosfera e ndezur e ndeshjes eshte transmetuar edhe ne fund te takimit.


busy
komente