HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Teutes festojne barazimin ne Pogradec
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 19 Tetor 2013 21:56   pdfShtypEmail

teuta goooooooolTifozet e Teutes kishin udhetuar rreth 150 persona drejt Korces. Kane perkrahur skuadren e tyre dhe kane festuar me te drejte ne stadium fillimisht per ate barazim te vuajtur te marre ndaj Skenderbeut. Me pas, ne rrugen e kthimit per ne kthim kane ndalur ne lokalet buze liqenit te Pogradecit per te festuar zhurmshem dhe zgjuar pogradecaret nga gjumi.


busy
komente