HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Sulmuesi Vedran Gerc shtrohet ne spital
nga AlbaniaSoccer   E diel, 20 Tetor 2013 16:35   pdfShtypEmail

Gerc-Tirana-ai-djathtas-me-bluze-bluSulmuesi i Tiranes Vedran Gerc eshte shtruar me urgjence ne spital. Ne pushim te ndeshjes me Bylis, kroati i acaruar pas kritikave qe ka marre nga drejtuesit e klubit ka goditur me grusht xhamin e deres dhe eshte care. Hemorragji dhe shume dhimbje per Gerc qe menjehere pa nisur pjesa e dyte e ndeshjes eshte derguar me urgjence nga ambulance ne spital. Per momentin mesohet qe mjeket kane normalizuar gjendjen e tij shendetesore.


busy
komente