HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Nevil Dede: Piket na kthyen qetesine
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Tetor 2013 14:08   pdfShtypEmail

nevil dedePas fitores me Bylisin, te Tirana eshte rikthyer qetesia. Tre piket kane larguar skuadren nga fundi i tabeles. "Tre piket normalisht qe na kane rikthyer qetesine por ajo zgjat vetem nje jave, sapo te vij ndeshja tjeter. Skuadra tani eshte rikthyer e plote pa demtime dhe kjo me ben optimist. Kemi nisur te mendojme per perforcime dhe bashke me drejtuesit po flasim me disa lojtare. Tirana nuk dorezohet. Synojme majat ne kampionat", ka deklaruar ne konference per shtyp te marten traineri i Tiranes Nevil Dede.


busy
komente