HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Humbja ne Lushnje, i heq lojtareve 25 mije euro
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Tetor 2013 14:48   pdfShtypEmail

partizani lushnjaHumbja ne Lushnja ka prishur planet e Partizanit. Presidenti Demi para derbit me Tiranen i premtoi lojtareve 25 mije euro shperblim nese do te merrnin 12 pike ne kater ndeshje. Partizani fitoi derbin e kryeqytetit por pastaj u ndal ne Lushnje. Lojtaret e kuq kane humbur shancin per te mbushur xhepat pas asaj humbje te shemtuar ne Lushnje ku luajten mjaft dobet.


busy
komente