HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Partizanit, 15 minuta proteste ndaj policise
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 26 Tetor 2013 19:16   pdfShtypEmail

Tifozet-e-Partizanit-1E kishin paralajmeruar dhe e kane bere. Tifozet e Partizanit, Ultras Guerrils kane protestuar kunder policise dhe dhunes qe eshte ushtruar ndaj tyre. Te kuqte kane hyre ne stadium me 15 minuta vonese dhe shume thirrje kunder policeve. Sapo kane hyre ne stadium atmosfera e pergjumur deri ne ate moment eshte ndezur.


busy
komente