HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kategoria Superiore/ Flamurtari – Kukesi 2-1
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Tetor 2013 16:13   pdfShtypEmail

flamurtari feste goliNe ndeshjen e transferuar ne Berat mes Flamurtarit dhe Kukesit kane fituar vlonjatet. Te rikthyer te rezultati pozitiv, skuadra e Gjokes me shume vuajtje ka mundur Kukesin e milionave qe tani rrezikon seriozisht renien nga kategoria. Golin e shenuar nga Popovic ne pjesen e pare e ka barazuar Franc Veliu ndersa rezultatin final e ka fiksuar Gledi Mici, nje nga me te miret ne fushe per Flamurtarin. Skuadra e Gjokes ka marre nje super tre pikesh ne Berat ndersa Kukesi eshte thelluar ne krizen e madhe qe po kalon.


busy
komente