HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 09 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ramazan Ndreu: Barazimi, duhet te ishte rezultati me i drejte
nga AlbaniaSoccer   E diel, 27 Tetor 2013 17:49   pdfShtypEmail

ramadan ndreuTrajneri i Kastriotit Ramazan Ndreu pas perfundimit te takimit mendoi se skuadra e tij nuk e meritonte humbjen. "Rezultati me i drejte do te ishte barazimi. U ndeshkuam nga nje eipsod. Ne pergjithesi ishte nje ndeshje e barabarte. Nuk ditem ti shfrytezonim sa duhet rastet e krijuara. Do t’i analizojme ne detaj te gjitha gabimet e bera ne ndeshjen e sotme. Tashme vemendja do te perqendrohet te ndeshja e rradhes ku perballe do te kemi skuadren qe se bashku me Skenderbeun komandon kampionatin", theksoi Ndreu pas humbjes me kampionet.


busy
komente