HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kukesi/ Tifozet kunder drejtor Staroves
nga AlbaniaSoccer   E martë, 29 Tetor 2013 22:40   pdfShtypEmail

sulejman starovaTifozet e Kukesit e kane ndare mendjen dhe prej shume kohesh jane kunder Sulejman Staroves. Qe pas largimit te Armando Cungut, trajnerit qe ata donin, drejtori teknik eshte njeriu qe e fajesojne. Tifozet i kane kerkuar presidentit Gjici ta largoje por ai e do Staroven ne skuader. Ujrat nuk jane te qeta aspak tek skuadra qe ne Europe i beri te gjithe shqiptaret te cmenden.


busy
komente