HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 02 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Presidenca porosit uniforma te reja per kampionet
nga AlbaniaSoccer   E martë, 29 Tetor 2013 22:45   pdfShtypEmail

skenderbeu ekipPresidenca e Skenderbeut ka porositur uniforma te reja per skuadren. Kampionet e vendit jane nje klub modern, me i miri ne vend dhe kjo i ben ata te jene gjithmone nje hap para te tjereve. Shume shpejt, brenda pak ditesh pritet qe firma LEGEA te veshe me uniformat e reja lojtaret e Skenderbeut dhe pritet qe ato te jene te ngjashme me uniformat e Arsenalit.


busy
komente