HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Disiplina/ Rrezohet kerkesa e Tiranes
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 30 Tetor 2013 20:31   pdfShtypEmail

FSHF 2Komisioni i Disiplines ka rrezuar kerkesen e Tiranes. Bardheblute e quanin te parregullt federimin e lojtarit Jashanica qe luajti per Besen dhe kerkuan ndeshjen ne tavoline. FSHF ka publikuar dokumentat qe tregojne se regjistrimi tij eshte ktyer normalisht si dhe huazimi i tij nga Skenderbeu tek Besa. Tirana ka humbur mundesine per te fituar 3 pike ne tavoline.


busy
komente