HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Tifozet duan rikthimin e Julian Rubios
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 31 Tetor 2013 23:41   pdfShtypEmail

julian-rubioTifozet e Tiranes te pakenaqur per gjendjen e skuadres dhe largimin e trainerit Nevil Dede duan tani nje rikthim te bujshem. Te shumte ne numer bardheblute deshirojne te shohin serish ne krye te skuadres trainerin spanjoll Hulian Rubio. Sponsoret po mendojne ta rikthejne ate ne krye te skuadres per te shpetuar sezonin. Tirana po kalon nje moment mjaft te veshtire dhe Rubio eshte nje nevoje e pashmangshme ndaj dhe mundesite qe ai te rikthehet jane. Tifozet bejne presion per te dhe presin me padurim qe kjo kerkese e tyre te realizohet.


busy
komente