HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Kaçe konfirmon interesimin e Arsenalit
nga AlbaniaSoccer   E premte, 01 Nentor 2013 22:08   pdfShtypEmail

Ergys-KaçeTalenti shqiptar, Ergys Kaçe ka konfirmuar interesimin e Arsenalit, përmes rrjetit social, Facebook. Mesfushori eshte ne ndjekje te disa skuadrave qe e duan ta rrembejne qe ne janar. Pas Chelseat, tani eshte shfaqur edhe Arsenali. Ai ka konfirmuar interesimin e gjigandeve anglez për shërbimet e tij. ''Pas Chelseas, Veronas, Galatasarayt, Borussia Monchengladbach, Lazios, Udineses, Vitesses etj, kohët e fundit për mua ka shfaqur interesim dhe klubi i Arsenalit. Ndihem shumë i lumtur, tani të shikojmë'', shkroi Kaçe në Facebook. PAOK deshiron ta shese sa me shpejt shqiptarin qe ka krijuar probleme me tifozet ne Selanik por nuk kane ndermend te mos perfitojne prej tij nje shume te majme eurosh.


busy
komente