HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skenderbeu/ Prezantohen uniformat e reja per kampionet
nga AlbaniaSoccer   E premte, 01 Nentor 2013 22:10   pdfShtypEmail

skenderbeu foto blueeeeseSkenderbeu ka prezantuar nje dite para ndeshjes me Partizanin uniformat e reja per sezonin. Kampionet do te luajne me fanellat e reja te firmes “Legea” qe ka menduar nje dizenjo speciale per skuadren korcare. Ngjasojne me uniformat e Arsenalit dhe kjo pritet ti bej kampionet e vendit me te bukur per tu pare ne fushe. Te shtunen, ne oren 17:00 ne ndeshjen e rradhes me Partizanin, pritet te vishen nga lojtaret per here te pare ne fushen e blerte.


busy
komente