HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Alpin Gallo: Do rikthej shume shpejt Tiranen
nga AlbaniaSoccer   E premte, 01 Nentor 2013 22:12   pdfShtypEmail

tirana zyrtareI ka zene vendin Nevil Dedes dhe beson shume qe me Tiranen do te rikthehet tek rezultatet pozitive. Ne prag te ndeshjes me Flamurtarin ai ka folur me optimizem per te ardhmen. “ Per ne eshte e rendesishme te japim maksimumin. Kemi punuar shume ne javen e fundit. Skuadra ime shkendijat I dha ne Kavaje. Une besoj se do te gjejme fitoren me Flamurtarin. Sulmi nuk ka shenuar sa duhet por ky eshte faji i te gjitheve dhe jo vetem i sulmuesve. Do te shikoni nje skuader me te mire, jua premtoj kete”, ka deklaruar Gallo.


busy
komente