HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 25 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Skenderbeut bllokojne per 10 minuta ndeshjen
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 02 Nentor 2013 18:07   pdfShtypEmail

ujqerit e deboresNe pjesen e pare te ndeshjes Skenderbeu-Partizani, pas golit te shenuar nga Pero Pejic, tifozet korcare kane ndezur tymuese dhe fishekzjarre te panumerta. Nje re tymi ka mbuluar te gjithe siperfaqen e stadiumit dhe lojtaret e kane patur te pamundur te shohin se cfare ndodh ne loje. Gjyqtari ka nderprere takimin per pese minuta. Kur tymi nuk po largohej pasi tifozet vetem ndiqnin tymuese, gjyqtari i ka kerkuar kapitenit Shehi te flase me ta per te ndryshuar gjendjen. Pas afro 10 minutash ndeshja ka rinisur.


busy
komente