HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Tifozet duan largimin e Likes, presidenca e konfirmon
nga AlbaniaSoccer   E diel, 03 Nentor 2013 23:02   pdfShtypEmail

Tifozet-e-Partizanit-1Tre humbjet rradhazi te Partizanit kane bezdisur tifozet qe tani nuk kane ndermend te presin me. Humbja 3-0 ne Korce me Skenderbeun i ka bere te kuqte te kerkojne largimin e trajnerit Hasan Lika. E fund te ndeshjes dhe pas saj, tifozet kane kerkuar nga drejtuesit te heqin trajnerin Lika per ta zevendesuar. Presidenti Demi nuk mendon njesoj me tad he ka vendosur ta konfirmoje teknikun qe pritet te vazhdoj punen me shpresen se do te riktheje rezultatet pozitive te munguara per Partizanin qe pasi fitoi derbin me Tiranen tre jave me pare.


busy
komente