HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 22 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Partizani/ Konfirmohet Lika, gjoba per lojtaret
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 04 Nentor 2013 15:55   pdfShtypEmail

vendimi i partizanitTre humbjet rradhazi kane prishur planet e Partizanit. Presidenca dhe bordi drejtues tek te kuqte te henen paradite ka vendosur te marre disa masa ndeshkuese. I pari eshte konfirmuar trajneri Hasan Lika dhe Partizani nepermjet nje deklarate per mediat ka pergenjeshtruar zerat qe sjellin ne krye te skuadres nje trajner turk. Lika do te vazhdoj punen dhe ka besimin e plote te drejtuesve. Bordi ka vendosur te gjobise lojtaret duke i cilesuar ata si fajtoret e tre humbjeve rradhazi qe ka marre Partizani ne kampionat.


busy
komente