HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Tifozet e Lushnjes te dashuruar pas Marines
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 04 Nentor 2013 16:02   pdfShtypEmail

lushnja marinaaaaaaModeratorja televizive Marina Vjollca duke qene se drejton nje emision sportiv eshte bere shpesh here pjese e stadiumeve shqiptare dhe tifozeve. Ne ndeshjen Lushnja-Besa, tifozet e Lushnjes kane nxjerre ne stadium nje parrulle te madhe ku i kane shprehur publikisht dashurine e tyre Marines. E gjithe kjo eshte bere me shume humor dhe moderatores sportive i ka pelqyer shume aq sa e ka postuar edhe ne faqen e saj facebook.


busy
komente