HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Mediat turke jehone trajnerit te Kukesit
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 04 Nentor 2013 23:32   pdfShtypEmail

Naxhi-ShensoiNaxhi Shensoji eshte trajneri qe drejton skuadren e Kukesit. Nese gjerat nuk po shkojne dhe aq per mire per ekipin qe ai trajnon, mediat turke pak dite me pare kane shkruar dhe i kane bere jehone trajnerit Naxhi Shensoji. Origjina e tij nga Turqia i ka dhene arsye turqve te merren me transferimin e tij. Kukesi eshte nje skuader e njohur ne Europe tani per ecurine e mire ne Europa League dhe Shensoji eshte nje turko-kosovar qe ka detyren te dergoj verilindoret drejt titullin kampion qe synon presidenca.


busy
komente