HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Fitorja me Tiranen mbush xhepat e lojtareve
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 04 Nentor 2013 23:39   pdfShtypEmail

flamurtari feste goliFlamurtari me ne fund ka gjetur qetesine. Bashkia ka mbajtur premtimet duket shperndare nje rroge. Fitorja me Tiranen ka larguar skuadren nga fundi i tabeles dhe ka mbushur xhepat lojtareve. Nuk paguheshin prej disa muajsh por me ne fund jane shperblyer. Flamurtari po kalon dite te veshtira por serish skuadra me ne krye trajnerin Gjoka po bent e gjitha perpjekjet per ti shpetuar renies.


busy
komente