HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kupa e Shqiperise/ Te merkuren luhen ndeshjet e kthimit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 05 Nentor 2013 15:34   pdfShtypEmail

kupa e shqiperiseTe merkuren do te luhen ndeshjen e kthimit per Kupen e Shqiperise. 16 cifte, 32 skuadra dhe vetem gjysma do ta kaloj me tej ne turin pasardhes. Ndeshjet e para u luajten ne daten 23 tetor ndersa te kthimit do te zhvillohen ne daten 6 nentor. Keto ndeshje do te luhen ne oren 13:30

Ja ciftet qe do perballen:

Partizani – Ada

Skenderbeu – Iliria

Tirana – Albetrol

Vllaznia – Veleciku

Laci – Elbasani

Teuta – Beselidhja

Bylis – Dinamo

Flamurtari – Gramshi

Lushnja – Himara

Besa – Kamza

Lushnja – Himara

Kukesi – Naftetari

Luftetari – Mamurrasi

Apolonia – Terbuni

Tomorri – Pogradeci

Shkumbini – Burreli


busy
komente