HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kastrioti/ Fataki prane rikthimit tek skuadra e Ndreut
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Nentor 2013 00:12   pdfShtypEmail

arki fatakiArki Fataki mund te rikthehet ne Kruje. Sulmuesi qe la Kastriotin per Partizanin dhe me pas shkoi ne Lushnje mund te jete serisht pjese e skuadres se Ramadan Ndreut. Fataki firmosi per Lushnjen ne muajin gusht , por u largua nga skuadra pasi nuk u pagua rregullisht. Shoku i tij Semiran Cela, edhe ai i larguar nga Lushnja per shkak te rrogave te papaguara po punon per ti mbushur mendjen sulmuesit kongolez te rikthehet ne Kruje ne merkaton e Janarit. Fataki ende nuk ka kthyer pergjigje.


busy
komente