HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Misset do te luajne kunder lojtareve te Bylis
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Nentor 2013 12:05   pdfShtypEmail

Adush Muca2Pak para se te nise ndeshja Bylis-Skenderbeu, ne tapetin e stadiumit Adush Muca do te zbresin shume vajza bukuroshe. Nje super organizim eshte menduar per kete ndeshje. Ne oren 13:30, do te zhvillohet nje mini ndeshje mes miseve dhe nje grupi lojtaresh. Ky evement do te zhvillohet njekohesisht ne Ulqin, Prishtine dhe Ballsh. Organizatoret kane menduar te hapin dyert falas per te gjithe spektatoret qe pritet te jene te shumte.


busy
komente