HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Alpin Gallo: Do te shkojme ne Kukes per pike
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 06 Nentor 2013 21:09   pdfShtypEmail

tirana stervitjeTirana e tij po kalon dite te veshtira por trajneri Alpin Gallo mendon se gjendja e krizes do te kalohet shpejt. Pas ndeshjes me Alpetrolin, ai ka folur per mediat. “Skuadra ka mundesi te bej me mire. Ne luajme mire futboll por nga nervozizmi nuk shprehemi si duhet para portes. Kjo fitore me Alpetrolin na sherbeu per moral. Tani kemi nje ndeshje te veshtire ne Kukes ku do te shkojme per te marre pike. Ne jemi Tirana dhe nuk duhet te dorezohemi per asnje moment”, u prononcua Gallo.


busy
komente