HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 02 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lushnja/ Tifozet dalin hapur kunder klubit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 07 Nentor 2013 17:38   pdfShtypEmail

lushnja tifozTifozet e Lushnjes dhe drejtuesit e klubit jane ne nje lufte te hapur mes tyre. Ne ndeshjen e kupes qe u luajt te merkuren lagunaret nuk jane lejuar te futen ne stadium si me bilete si pa bilete. Arsyet nuk dihen. Tifozet jane shume te acaruar nga kjo gje dhe kane kerkuar shpjegime nga drejtuesit e klubit. Nervat nuk i mbajne me dhe duket se tani ka nje prishje te marrdhenies qe deri dje duke qene e mire sillte ne stadiumin “Roza Haxhiu” 8-9 mije tifoze.


busy
komente