HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Disiplina/ Mbyllen dyert e stadiumit te Lacit dhe Skenderbeut
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 07 Nentor 2013 17:40   pdfShtypEmail

Tifozet-e-LacitSjellja jo korrekte e tifozeve ne Korce dhe Lac ka detyruar Komisionin e Disiplines te marre masa. Dyert e stadiumeve do te mbyllen ne ndeshjen e rradhes qe keto dy ekipe do te luajne si nje mase ndeshkuese. Tifozerite e dy ekipeve hodhen sende te forta dhe lende ndezese ne fushe dhe per kete arsye i kane sjelle klubeve nje dem te tille


busy
komente