HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Flamurtari/ Gjoka pa tre titullare me Lushnjen
nga AlbaniaSoccer   E premte, 08 Nentor 2013 22:17   pdfShtypEmail

ernest gjokaFlamurtari pas dy fitoreve rradhazi do te rikthehet te luaj ne Vlore. Lushnja eshte kundershtari i skuadres vlonjate qe kete takim do te kete probleme te medha. Trajneri Ernest Gjoka po mendon te zevendesoje lojtaret qe nuk do te kete ne dispozicion. Kapiteni Franc Veliu ka demtuar gjurin dhe nuk dihet kur do te kthehet ndersa Arbri dhe Lena nuk jane te mundshem per shkak skualifkimi me kartona. Megjithate Gjoka ka besim te skuadra e tij pasi ka disa alternativa per te zevendesuar ata qe nuk jane.


busy
komente