HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hasan Lika: Nje fitore per tifozet e kuq
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Nentor 2013 20:33   pdfShtypEmail

Hasan-LikasI kenaqur nga sukesi, traineri i Partizanit Hasan Lika ne perfundim te ndeshje ka gezuar bashke me skuader. E ka quajtur sin je fitore qe do te riktheje qetesine tek skuadra e tij dhe si te tille ja ka dedikuar tifozve. “Per ne ishte e rendesishme te merrnim kete sukses. Skuadra veproi mire ne fushe dhe arritem te shfrytezonim lojen e mire dhe rastet e krijuara. E dinim qe nuk do te ishte e thjeshte dhe nuk ishte e tille. Megjithate tani qe ja dolem fituam qetesine per te punuar te qete per periudhen e pushimit dy javore”, ka deklaruar traineri Lika.


busy
komente