HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Stavri Nica: Kjo fitore na ngre moralisht
nga AlbaniaSoccer   E diel, 10 Nentor 2013 01:15   pdfShtypEmail

Trajeri i Lacit Stavri Nica ka qene shume i entuziasmuar pas perfundimit te takimit qe skuadra e tij ka fituar ne Kruje. “ Ishte një ndeshje mjaft e mirë e skuadrës. Loja qe zhvilluam më kënaqi . Një fitore e tillë na ngre moralisht. Shfrytëzuam pak dhe mos impenjimin e vëndasve. Futbollistët duhen përgëzuar për shpirtin e garës së treguar për gjatë gjithë lojës. Javën e ardhëshme presim Tiranën, ku duhet përqëndrim maksimal për të arritur obkektivin per te marre maksimumin e pikeve”, theksoi trajneri Nica pas ndeshjes se fituar nga skuadra e tij Laci


busy
komente