HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Dhurate speciale nga tifozet e Skenderbeut per presidentin Takaj
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 14 Nentor 2013 15:27   pdfShtypEmail

skenderbeu mermer dhurateTe kenaqur nga forma e skuadres, rezultatet dhe seriozitetii klubit te tyre, tifozet e Skenderbeut kane menduar ti bejne nje surprize te vecante presidentit Ardjan Takaj. Nje tifoz ka punuar ne mermer stemen e klubit korcar dhe emrin e “Ujqerve te Debores”. Punimi artistik eshte punuar me dore dhe ka nje vlere simbolike. Te enjten, tifozet e Skenderbeut ja kane dhuruar presidentit Takaj i cili i ka falenderuar per kete xhest fisnik. Skenderbeu prej tre vitesh eshte kampion i padiskutueshem ne vend dhe tan ka si pretendim te fitoj serish per te bere nje rruge te gjate ne Europe ne veren e ardhshme.


busy
komente