HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 13 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Hasan Lika: Jemi brenda objektivave per seozonin
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 14 Nentor 2013 21:19   pdfShtypEmail

Hasan-LikasI kenaqur nga fitorja trainer i Partizanit ka folur per objektivat. Hasan Lika ndihet mire per ecurine e te kuqve dhe per faktin se me tre golat e Malos ndaj Teutes u kalua kriza e rezultateve. “Kemi bere mire ne fazen e pare te kampionatit. E nisem me ritmin e duhur por me pas patem disa probleme. Skuadra ka punuar me seriozitet dhe une them se jemi brenda objektivave. Ndodhemi ne vendin e katert dhe shume prane zones qe na dergon ne Europe. Per kete do te punojme. Na duhet perqendrim maksimal pasi ne vazhdim ndeshjet do te jene gjithmone e me te veshtira. Merkato e janarit? Do te bejme disa nderhyrje por baza e skuadres nuk do te preket. Ne merkaton e dimrit mund te permiresosh pak gjera pasi ka pak mundesi ne treg”, ka deklaruar trajneri i Partizanit Hasan Lika.


busy
komente