HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Miqesore/ Kamza-Laçi 3-6
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 16 Nentor 2013 20:11   pdfShtypEmail

laci- flamurtariNë kuadrin e përgaditjeve për ndeshjet e rradhës për kampionat, Laci - Kamza janë ndeshur të shtunën në mesditë, në kompleksin sportive të ekipeve kombëtare në Kamëz. Një ndeshje që ka dhuruar bollëk golash, jo pak por nëntë golas. Trajnertë e dy skuadrave përvec formacionit bazë kanë hedhur në fushë dhe futbollistë të stolit. Formacioni i Nicës ka qenë më superior ndaj kamzalinjëve, te cilet nuk e kane diksktuar për asnjë moment fitoren e arritur.Per Lacin shenuan nga dy here Vucaj e Petro si dhe Berkic e Nimani, kurse per Kamzen, dy goleshit te Bllokut iu shtua edhe goli i Kullollit


busy
komente