HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Kukesi do Karabecin e Tiranes
nga AlbaniaSoccer   E diel, 17 Nentor 2013 20:37   pdfShtypEmail

erando karabeciKukesi nuk heq dore nga ideja per tu perforcuar me sa mundet ne muajin janar. Ne merkaton e dimrit presidenti Safet Gjici e ka vendosur te provoj edhe nje here tjeter te afroj ne skuader Erando Karabecin. Mesfushori i Tiranes nuk eshte i kenaqur me bardheblute dhe mund te futet ne bisedime me presidencen e Kukesit per tu bashkuar serish me kete skuader. Karabeci luajti i huazuar ne vere tek ekipi i Gjicit dhe beri aty paraqitje mjaft te mira. Nese Tirana nuk do ta kaloj krizen e rezultateve mesfushori mund te largohet drejt Kukesit per te luajtur serish ne nivele te larta me kete ekip.


busy
komente