HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Argent Halilaj: Mund te fitojme gjithcka me Kukesin
nga AlbaniaSoccer   E martë, 19 Nentor 2013 22:04   pdfShtypEmail

Halili-portieri-i-Kastriotit“Kukesi lufton per te dy trofete”, keshtu e nis prononcimin e tij portieri i Kukesit Haliliaj, emer i cili kontribuoi maksimalisht ne vere per ta bere skuadren e panjohur ne Shqiperi nje emer te madh ne Europe. “Nuk e kemi nisur si duhet por tani kemi mundesi per te bere me te miren. Kemi marre dy fitore rradhazi dhe kemi si objektiv te mundim Lushnjen ne shtepi ne takimin e rradhes. Skuadra eshte mire nga ana psikologjike ndaj dhe na duhet te provojme. Nuk do te jete e lehte por ne jemi gati per tu perballur me te gjitha sfidat. Do te garojme ne dy fronte. Do te luajme per titullin kampion dhe per te fituar Kupen e Shqiperise. Kemi besim pasi nuk na mungojne cileste dhe mbeshtetja maksimale e presidences”, eshte shprehur Argent Halilaj.


busy
komente