HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 09 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Gati investimet ne stadiumin e Durresit
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 20 Nentor 2013 17:15   pdfShtypEmail

stadiumi niko dovanaKompania "Gea Sport", e afruar ne Durres tek Teuta po mendon te investoje ne stadiumin "Niko Dovana". Tribuna karshi do te mbulohet me stola dhe mund te ngrihet edhe nje kat me siper. Gjithashtu pritet te investohet edhe tek ambientet e brendshme per ta kthyer stadiumin ne Durres ne nje model modern shqiptar. Ky lajm pritet te entuziasmoje tifozet durrsak qe presin shume nga zhvillimet e fundit.


busy
komente