HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Skenderbeu i merr Micin Flamurtarit
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 20 Nentor 2013 23:14   pdfShtypEmail

gledi miciKampionet e Shqiperise jane skuadra qe duhen marre shembull. Se fudmi kane bere nje goditje te madhe ne merkato. Nje nga me te miret e Flamurtarit, mesfushori Gledi Mici eshte shume prane transferimit ne Korce. Gjendja jo e mire financiare qe po kalon skuadra vlonjate ka bere qe shume lojtare te mendojne largimin. Gledi Mici eshte peshkuar se fundmi nga skuadra e Skenderbeut qe pasi e ka joshur pret te nenshkruaje nje kontrate me te. Futbollisti i talentuar 22 vjecar do te lere Vloren perfundimisht ne janar per tu bashkuar me Skenderbeut ne nje aventure te re.


busy
komente