HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Vllaznia/ Klubi paguan gjoben e trajnerit Canaj
nga AlbaniaSoccer   E premte, 22 Nentor 2013 20:59   pdfShtypEmail

agim canaj dinamo vllaznia1 478427803Vllaznia e ka seriozisht kete kampionat dhe kete e ka treguar edhe nje here tjeter me nje levizje te bere. Klubi kuqeblu ka paguar gjoben financiare per ta rikthyer para kohe ne pankine trajnerin Agim Canaj. Pasi mungoi ne takimin e fundit ndaj Beses, Canaj duke paguar ne FSHF do te jete ne stol per kuqeblute. Ky lajm ka gezuar kuqeblute te cilet me te llogarisin te jene me te forte. Vllaznia luan me Flamurtarin ne Vlore ne nje ndeshje mjaft te veshtire.


busy
komente