HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Lojtaret e Skenderbeut kontribuojne per te pastruar Shqiperine
nga AlbaniaSoccer   E premte, 22 Nentor 2013 21:00   pdfShtypEmail

aktivistetLojtaret e Skenderbeut jane perfshire ne nje nisem mjaft simpatike. Aksioni “Te pastrojme Shqiperine ne nje dite”, ka bere Gjergji Muzaken, Erbim Fagun por dhe te tjere lojtare te perfshihen per te dhene kontributin e tyre. Lojtaret i kane marre leje trajnerit Mirel Josa dhe presidentit Takaj per te dale ne plazh dhe per te pastruar me sa kane patur mundesi ambientet prane hotelit ku jane te grumbulluar. Kane fotografuar ate qe kane bere dhe me pas e kane postuar ne internet per te marre komplimentat e tifozeve. Muzaka dhe Fagu jane ndjere mjaft mire per kontributin e tyre njesoj si 147 mije aktiviste te tjere shqiptare qe u perfshine ne kete fushate qe pritet te vazhdoje serish.


busy
komente