HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kastrioti/ Skuadra stervitet ne Kruje perpara ndeshjes me Partizanin
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 23 Nentor 2013 21:44   pdfShtypEmail

kastrioti partizani thumbPavaresisht se ndeshja e se dieles ndaj Partizanit do te zhvillohet ne kryeqytet, formacioni krutan, ka zhvilluar ne orarin e zhvillimit te ndeshjes, seancen e fundit stervitorene Kruje. Ndryshe nga ditet e zakonshme ku skuadra i zhvillon seancat e saj ne kompleksin sportiv Dinamo , ne Tirane , e sotmja eshte zhvilluar ne stadiumin e qytetit. Ne ndeshjjen e neserme skuadra krutane do te kete jo pak por kater mungesa ( Hoxha, Da Silva me nga tre kartona te verdhe dhe Malindi dhe e Doku te demtuar). Pavaresisht mungesave drejtuesut e skuadres krutane jane shprehur optimist se ndaj te kuqve do te synohet rezultat pozitiv. Ne ndeshjen ndaj Partizanit ka te ngjare te jene dhe nje numer i konsiderueshme sportdashesish krutane.


busy
komente