HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 30 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Mesfushori i Lacit transportohet me urgjence ne spital
nga AlbaniaSoccer   E diel, 24 Nentor 2013 15:47   pdfShtypEmail

zefi lacNje perplasje ne mesfushe mes Zefit dhe Semedos ka sjelle pasoja per lojtarin e Lacit. Sulmuesi i Tiranes pa dashje e ka goditur ne koke me gju lojtarin e skuadres kurbinase i cili ka ngelur i shtrire ne toke. Goditja per te ka qene mjaft e rende dhe pasi ka lene fushen Zefi eshte shoqeruar me urgjence ne spital. Gjendja e tij per momentin eshte e mire por lojtari i Lacit do te bej disa analiza per te pare demtimin e rende te pesuar qe duhet thene se ka trembur te gjithe stafin dhe lojtaret bardhezi.


busy
komente